Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Key Account Manager (Nowoczesny Kanał Dystrybucji)

Miraculum S.AO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w przygotowaniu strategii sprzedaży skierowanej do klientów sieciowych i egzekwowanie tej strategii,

  • Odpowiedzialność za wolumen sprzedażowy wybranych klientów kluczowych,

  • Przygotowywanie ofert i reprezentowanie firmy podczas negocjacji handlowych,

  • Planowanie, przygotowanie, koordynowanie realizacji promocji na szczeblu centralnym u wybranych klientów.

  • Budowanie relacji, długofalowej współpracy z wybranymi kluczowymi klientami i wizerunku firmy w kontaktach z tymi klientami

  • Zapewnienie odpowiedniego serwisu dla dedykowanych klientów sieciowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie/ rozwijanie relacji biznesowych z dotychczasowymi

  • Regularne i terminowe raportowanie efektów podjętych działań.

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku KAM w branży kosmetycznej w sektorze FMCG – warunek konieczny

  • Umiejętności efektywnego zarządzania zespołem pracowników,

  • Umiejętności analitycznych i negocjacyjnych,

  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności,

  • Bardzo dobrej komunikatywności,

  • Świadomości biznesowej,

  • Inicjatywy, kreatywności i zaangażowania,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • Prawa jazdy kategorii B., oraz gotowości do podróży służbowych

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,

  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego,

  • Niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop, samochód służbowy,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole,

  • Umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzenia i pakiet benefitów,