Ta oferta pracy jest nieaktualna od 156 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager – ogólnopolskie sieci drogeryjne

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

    to międzynarodowa firma działająca na rynku farmaceutycznym,
    dystrybuująca produkty farmaceutyczne i leki OTC,
    poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Cała Polska

    Obowiązki:

    • promocja produktów (OTC, wyroby medyczne, kosmetyki) w sieciach drogerii,
    • realizacja planów sprzedaży,
    • dbanie o wizerunek marki produktów i firmy,
    • budowa i utrzymywanie dobrych relacji z Kluczowymi Klientami,
    • współodpowiedzialność za powierzony budżet

    Idealny kandydat powinien spełniać następujące kryteria:

    • udokumentowane sukcesami doświadczenie we współpracy z ogólnopolskimi sieciami drogeryjnymi min 2 lata  (warunek konieczny!),
    • silna motywacja do pełnej wyzwań pracy,
    • gotowość do częstych podróży służbowych,
    • wysoka komunikatywność,
    • nastawienie na współpracę i zrozumienie potrzeb klienta,
    • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność,
    • kreatywność i zaangażowanie,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do osiąganych wyników,
    • samochód służbowy,
    • telefon komórkowy.
    Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) w języku polskim z zaznaczonym w temacie wiadomości regionem, klikając APLIKUJ pod ogłoszeniem

    Prosimy o załączenie następującego oświadczenia:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.