Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

GoWork.pl Serwis PracyO firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacje biznesowe
  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy
  • identyfikacja oczekiwań i potrzeb Klientów, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie proces sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych wyników i planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu

Nasze wymagania

  • umiejętne korzystanie z technik sprzedaży, które znasz!
  • dbanie o standard wysokiej jakości obsługi klienta
  • konsekwencja, wytrwałość, zaangażowanie i nastawienie na CEL
  • umiejętność budowania relacji biznesowych oraz oceny własnych priorytetów
  • dbałość o dobrą atmosferę, bo nie będziesz pracował sam - będziesz pracował w fantastycznym zespole!

To oferujemy

  • jesteśmy dużą i stabilną organizacją, która stale się rozwija gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowę o pracę!
  • otrzymasz przyjemną podstawę i bardzo wysokie premie!
  • nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces!
  • będziesz miał swobodę działania (nasze biuro jest przy metrze, ale już od roku pracujemy zdalni)!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do największego serwisu referencyjnego w Polsce, zdobądź ciekawe doświadczenie - Swoimi wynikami osiągnij upragniony Awans!

Key Account Manager, Olsztyn