Oferta pracy

Key Account Manager - Opiekun Klienta

VEOLIA ENERGY CONTRACTING POLANDO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie, opieka i budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami w obszarze energii elektrycznej, gazu i produktów technologicznych we wszystkich biznesowych kanałach sprzedaży oraz JST

  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych

  • Opracowywanie i negocjowanie umów handlowych z klientami

  • Kompletowanie dokumentacji po zawarciu kontraktów w celu procedowania procesów TPA przez inne komórki organizacyjne

  • Monitorowanie potrzeb klientów w zakresie oferowanych przez firmę produktów i usług

  • Realizacja celów sprzedażowych i raportowanie sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B na rynku energii i/lub gazu minimum 3 lata

  • Doświadczenie w ofertowaniu przetargowym dla JST

  • Znajomość zasad działania oraz obowiązujących regulacji prawnych na polskim rynku energii i gazu

  • Znajomość technik sprzedażowych

  • Potwierdzone wyniki sprzedażowe

  • Wysoka kultura osobista

  • Orientacja na wyniki i proaktywna postawa

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Samodzielność w realizacji zadań służbowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej

  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne