Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

GoWork.pl Serwis PracyO firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacje biznesowe

  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy

  • identyfikacja oczekiwań i potrzeb Klientów, ofertowanie, negocjowanie i finalizowanie proces sprzedaży

  • realizacja wyznaczonych indywidualnych wyników i planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu

Nasze wymagania

  • umiejętne korzystanie z technik sprzedaży, które znasz!

  • dbanie o standard wysokiej jakości obsługi klienta

  • konsekwencja, wytrwałość, zaangażowanie i nastawienie na CEL

  • umiejętność budowania relacji biznesowych oraz oceny własnych priorytetów

  • dbałość o dobrą atmosferę, bo nie będziesz pracował sam - będziesz pracował w fantastycznym zespole!

To oferujemy

  • jesteśmy dużą i stabilną organizacją, która stale się rozwija gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowę o pracę!

  • otrzymasz przyjemną podstawę i bardzo wysokie premie!

  • nauczymy Cię wszystkiego czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces!

  • będziesz miał swobodę działania (nasze biuro jest przy metrze, ale już od roku pracujemy zdalni)!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dołącz do największego serwisu referencyjnego w Polsce, zdobądź ciekawe doświadczenie - Swoimi wynikami osiągnij upragniony Awans!