Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Safety FirstO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych kontraktów przedsiębiorstw produkcyjnych

  • doskonała obsługa pozyskanych klientów oraz budowanie z nimi obustronnie korzystnych relacji

  • realizowanie założonych celów sprzedażowych oraz ciągłe dążenie do rozwoju

  • budowanie pozytywnych relacji wewnątrz firmy (współpraca w ramach zespołów)

  • przygotowywanie ofert handlowych oraz aktywne korzystanie ze stosowanych przez firmę narzędzi informatycznych

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zdobyte na stanowisku samodzielnego handlowca w branży B2B

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji z osobami decyzyjnymi często na wysokim szczeblu zarządzania

  • łatwość i odwaga w nawiązywaniu nowych kontaktów

  • duże zaangażowanie w wykonywane zadania i gotowość do częstych podróży służbowych

  • samodyscyplina i dobra organizacja pracy (praca w dużym stopniu samodzielna)

  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych

  • wyższe wykształcenie i znajomość języka angielskiego będą mile widziane

  • doświadczenie w branży BHP będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie, będącej liderem w branży

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie

  • ciągłe szkolenia – produktowe, sprzedażowe, informatyczne

  • ambitne zadania

  • doskonałą, opartą o zespoły zadaniowe, atmosferę w firmie

  • wysokiej klasy narzędzia pracy

  • poprzez samodzielne kreowanie projektów, możliwość poznawania i wyspecjalizowania się w różnych branżach – motoryzacja, budowa maszyn, transport, produkcja spożywcza, produkcja farmaceutyczna, produkcja chemiczna itp.

  • możliwość prowadzenia złożonych strukturalnie projektów zarówno w Polsce jak i w razie stosownego kontraktu, poza granicami Polski.

Safety First

Grupa Safety First Sp. z o. o. jest wiodącym partnerem w Polsce w obszarze dostaw do przemysłu produktów z kategorii szeroko pojętego komfortu i bezpieczeństwa pracy. Swoim zasięgiem działania obejmuje całą Polskę.

www.safetyfirst24.pl

Przewiń do profilu firmy

W związku z dynamicznym i intensywnym rozwojem Grupa Safety First poszukuje kandydatów na stanowisko: Key Account Manager w regionie Polski : dolnośląskie, śląskie i opolskie, małopolskie i podkarpackie, wielkopolskie