Oferta pracy

Key Account Manager

Polenergia Fotowoltaika

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie i obsługa Klientów Biznesowych

  • Wykorzystanie wcześniejszych relacji z przedsiębiorstwami

  • Badanie potrzeb, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientem

  • Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla dużych klientów/przedsiebiorstw (50KW+), a także innych produktów firmy (ładowarki EV/carporty/magazyny energii/zielona energia, pompy ciepła)

  • Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków umowy

  • Doradztwo w zakresie energii odnawialnej

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dużymi i średnimi przedsiębiorstwami

  • Rozległe relacje biznesowe z przedsiębiorstwami

  • Skuteczność w finalizowaniu umów - poparte osiąganymi wynikami

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Swoboda w publicznych wystąpieniach

  • Znajomość regionalnej bazy firm

To oferujemy

  • Współpraca na zasadach B2B

  • Stabilna podstawa oraz prowizje od wyników

  • Profesjonalne szkolenia z produktu i sprzedaży warte nawet 20 tys. zł

  • Samochód służbowy i budżet na paliwo,

  • Laptop i telefon komórkowy

  • Praca w największej, prywatnej grupie energetycznej w Polsce

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Przewiń do profilu firmy