Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager - Oświetlenie LED

  • Konstancin-Jeziorna, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 20.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    On The Spot A/S

    Czym jest On The Spot ?

    On The Spot jest ważnym, globalnym graczem w branży projektowania oświetlenia, który projektuje, produkuje i wdraża rozwiązania oświetleniowe dla globalnych klientów detalicznych, które znajdują się na rynkach mody, hoteli, biżuterii i handlu detalicznego.

    Dzięki centralom w Danii oraz sprzedaży, dystrybucji i produkcji w Europie, Azji i USA, On The Spot pomaga sprzedawcom maksymalizować zyski i zwiększać świadomość marki poprzez właściwe wykorzystanie oświetlenia, produktów oświetleniowych i technologii oświetleniowych.

    Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

    On The Spot szuka doświadczonego Key Account Managera, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu w nowym biurze w Warszawie.

    Wybrany kandydat będzie miał następujące obowiązki:

    • Pozyskiwanie nowych firm w branży oświetleniowej.
    • Kontakt i zarządzanie nowymi firmami współpracującymi z klientami detalicznymi oraz hurtowymi.
    • Identyfikacja potencjalnych dystrybutorów naszej linii produktów oświetleniowych i kontaktowanie się z nimi w celu dystrybucji linii produktów.
    • Realizacja umów sprzedaży  w celu rozwijania relacji biznesowych z kluczowymi klientami.
    • Podróże są kluczową częścią pracy.
    • Opracowanie planu sprzedaży tak, aby osiągnąć uzgodnione cele, zapewniając rezultaty końcowe i marżę z krótko i długoterminowym planowaniem projektami i celami.
    • Budowanie silnych relacji z klientem podczas etapów negocjacyjnych, podpisywania kontraktów i realizacji projektów.
    • Aktywne wdrażanie nowych produktów i kluczowych rozwiązań dla klientów, podkreślając zalety produktu.
    • Tworzenie harmonogramu, przygotowanie i dostarczenie prezentacji sprzedaży skierowanej do klientów.
    • Negocjowanie cen i warunków umowów.

    Idealny kandydat powinien mieć następujące doświadczenie :

    • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w rozwoju i sprzedaży produktów w przemyśle oświetleniowym lub LED.
    • Wykształcenie wyższe, licencjackie lub MBA, lub równoważne szkolenia i doświadczenie.
    • Udokumentowane wyniki w budowaniu relacji z klientami w branży oświetleniowej.
    • Kandydat powienien posiadać dużą wiedzę techniczną.
    • Udokumentowane sukcesy w tworzeniu, zarządzaniu oraz zamykaniu transakcji.
    • Najwyższy poziom komunikacji, prezentacji i negocjacji.
    • Doskonałe umiejętności zarządzania czasem, terminami i motywacją.
    • Spójne doświadczenie w prowadzeniu poszukiwań potencjalnych klientów.
    • Wiedza na temat skutecznych strategii sprzedaży i zarządzania relacjami.

    Komunikatywny język angielski jest obowiązkowy.

    Jeśli uważasz, że jest to odpowiednie dla Ciebie stanowisko pracy to prześlij nam do 15 lipca br. swoje CV.

    On The Spot oferuje :

    • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie międzynarodowe.
    • Interesujące szkolenia oraz dobre wynagrodzenie.
    • System bonusowy.
    • Samochód, komputer, telefon.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.