Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.O firmie

  • Parczew

    Parczew, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Klientami,

  • realizacja strategii sprzedaży oraz założonej polityki cenowej,

  • analiza aktywności rynkowej konkurencji (poziom cen, wprowadzanie nowych produktów, promocje, działania marketingowe) obecnej u przypisanego portfela klientów;

  • współpraca z działem marketingu

  • efektywne podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami

  • budowa pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • preferowane 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą, budowaniem długofalowych relacji z klientami w sektorze B2B lub innym poparte sukcesami

  • wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia negocjacji

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację i obsługę korespondencji

  • wykształcenie średnie/ wyższe

  • prawo jazdy kat. B z praktyką

To oferujemy

  • interesującą i odpowiedzialną pracę

  • atrakcyjne oraz elastyczne warunki zatrudnienia

  • niezbędne narzędzia pracy

Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

Firma Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje odpowiedzialnych, samodzielnych i zorientowanych na cele osób na stanowisko: Key Account Manager

Miejsce pracy: lubelskie

Miejsce pracy: Parczew

Obszar działania: cała Polska

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV, klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.