Oferta pracy

Key Account Manager

OMAN sp. z o.o.O firmie

  • Pawłów (pow. raciborski), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy czołowym producentem schodów strychowych oraz produktów towarzyszących na Świecie. Od ponad 28 lat jesteśmy obecni na rynku producentów stolarki dla branży budowlanej. Posiadamy dwa zakłady produkcyjne o powierzchni 30 000m2. Sprzedaż prowadzona jest do 40 krajów głownie europejskich, ale również poza Europą.

Poszukujemy kandydata na stanowisko Key Account Manager. Do głównych zadań należy utrzymanie relacji i rozszerzanie współpracy z kluczowymi klientami, pozyskiwanie nowych strategicznych klientów. Siedziba firmy znajduje się w Pawłowie koło Raciborza.

ZADANIA NA TYM STANOWISKU

  • Zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami
  • Rozwój sprzedaży z obecnymi kluczowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Nadzorowanie procesów negocjacyjnych
  • Analiza sprzedaży
  • Przygotowywanie spersonalizowanych ofert  (po analizie rynku) dla nowych i strategicznych klientów
  • Monitorowanie realizacji celów sprzedażowych
  • Analiza lokalnych rynków
  • Ścisła współpraca z działem rozwoju produktu oraz marketingu

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży budowlanej
  • Proaktywna postawa i nastawienie na realizację celów
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana znajomość specyfikacji branży budowlanej oraz podstawowy zmysł techniczny
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

OFERUJEMY

  • Pracę w aktywnie rozwijającej się firmie
  • Stabilną pracę w zgranym doświadczonym zespole i dobrej atmosferze
  • Niezależność i samodzielność działań
  • Służbowy samochód, komputer, telefon oraz inne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy