Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Piaseczno, Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    S.B.E. POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie k/Warszawy należąca do francuskiej grupy będącej liderem usług serwisowych sprzętu elektronicznego wiodących producentów na rynku europejskim poszukuje pracownika na stanowisko:

    KEY ACCOUNT MANAGER
    Miejsce pracy: Piaseczno i Warszawa

    Zadania:

    • Tworzenie i realizowanie strategii rozwoju i wzrostu sprzedaży usług serwisowych na najwyższym poziomie
    • Aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów i partnerów
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
    • Obsługa i współpraca z kluczowymi klientami firmy oraz rozwijanie portfolio usług
    • Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji
    • Organizowanie i nadzór procesów obsługi klienta i sprzedaży punktu serwisowego
    • Planowanie i wdrażanie działań w celu zwiększenia wyników sprzedażowych, operacyjnych i finansowych punktu serwisowego
    • Przygotowywanie raportów, analiz
    • Monitorowanie rynku branży elektronicznej, wprowadzanie atrakcyjnych form usług i sprzedaży

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
    • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Zorientowanie na potrzeby klienta, cele oraz wyniki firmy
    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami, prowadzenia rozmów handlowych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość technik sprzedaży w branży elektronicznej
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Zaangażowanie w powierzone zadania
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na codzienną komunikację
    • Gotowość do wyjazdów służbowych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pracę z liderami w branży telekomunikacyjnej
    • Rozwój zawodowy oraz niezbędne szkolenia zawodowe
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta sportowa, wczasy pod gruszą, opieka medyczna)
    Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV.
    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

    Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L119 z 04.05.2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb rekrutacji.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S.B.E. Polska sp. z o.o., wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000171249, NIP: 123-08-79-545, z siedzibą w Piasecznie, 05-500, ul. Puławska 34 (dalej zwana Administratorem). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO (zgoda osoby, której dane dotyczą) wyłącznie w celu rekrutacji prowadzanej przez Administratora. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas niezbędny dla realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu przystąpienia do rekrutacji. W przypadku niewyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, Administrator nie uwzględni Pani/Pana w procesie rekrutacyjnym.