Key Account Manager

Florentyna Sp.j. O firmie

Florentyna Sp.j.

63-300 Korzkwy

Pleszew

Florentyna jest rodzinną firmą, istniejącą na polskim rynku od 1989 roku. Fundamentami wszystkich naszych sukcesów jest kadra pracownicza. To dzięki jej niesłabnącej determinacji i przede wszystkim, pasji tworzenia, staliśmy się ekspertami w swojej dziedzinie. Na przestrzeni ponad 20 lat stworzyliśmy marki, które na stałe zagościły w polskich domach, wśród nich: Florina, Botti Electronic, Miss Lucy, Emalia Pleszew, Praktyczna oraz Magnus.

Dołącz do naszego zespołu i realizuj się zawodowo!

OPIS STANOWISKA:

  • utrzymywanie kontaktów biznesowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
  • dbanie o prawidłową komunikację między firmą a klientem
  • analiza potrzeb klientów
  • przygotowanie pełnej dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej
  • kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
  • udział w spotkaniach handlowo-biznesowych, targach branżowych
  • praca z planem sprzedaży

PROFIL KANDYDATA:

  • doświadczenie w sprzedaży – minimum 1 rok
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w tym program Excel)
  • silna motywacja w realizacji wyznaczonych zadań
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

OFERUJEMY:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego przy budowaniu globalnego eksportu
  • możliwość nabycia wiedzy o różnicach kulturowych w biznesie
  • możliwość realizacji ciekawych i ambitnych zadań
  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy

Jeśli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie z olbrzymimi możliwościami rozwoju, prześlij swoje CV na adres: Florentyna Korzkwy 63-300 Pleszew lub za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy