Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się, międzynarodowa firma farmaceutyczna Sopharma Warszawa Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z klientami w środowisku farmaceutycznym (sieci apteczne, grupy zakupowe, apteki indywidualne, apteki szpitalne) oraz w środowisku medycznym (Neurologia, Chirurgia, Pediatria) na wyznaczonym terenie dwóch województw.
    • Udział w konferencjach naukowych i targach.
    • Współpraca z kluczowymi KOL na powierzonym terenie.
    • Organizacja oraz prowadzenie szkoleń/warsztatów dla lekarzy w środowisku medycznym oraz techników/magistrów farmacji.
    • Inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży.
    • Negocjacje sprzedażowe oraz ustalanie warunków handlowych z klientami.
    • Monitorowanie i analiza rynku produktów konkurencyjnych.
    • Pozyskiwanie nowych potencjałowych klientów.
    • Raportowanie planowanych i odbytych wizyt w systemie CRM.
    • Przygotowywanie raportów sprzedaży oraz prezentacji.
    • Gotowość na nowe wyzwania, zdobywanie wiedzy i orientacja na cel.
    • Otwartość, komunikatywność.
    • Wysoka kultura osobista i pewność siebie.
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy w terenie.
    • Odpowiedzialność i szybkość w podejmowaniu decyzji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe.
    • Min 3 lata doświadczenia w pracy z sieciami aptecznymi i lekarzami.
    • Mile widziane doświadczenie we współpracy z Neurologami, Chirurgami i Pediatrami.
    • Znajomość programu Excel i PowerPoint.
    • Znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym.
    • Preferowane miejsce zamieszkania na terenie pracy.
    • Doświadczenie w przetargach szpitalnych i współpracy z aptekami szpitalnymi będzie dodatkowym atutem.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Samochód służbowy.
    • Prywatna opieka zdrowotna.
    • Satysfakcjonujący bonus premiowy.
    • Możliwość pracy z prestiżowymi markami na rynku RX/OTC.
    • Możliwości samodzielnego rozwoju w dynamicznym i międzynarodowym środowisku.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji,
    zawierającej CV i list motywacyjny, klikając przycisk APLIKUJ.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Sopharma Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305), Al. Jerozolimskie 136, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected].
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane                w ogłoszeniu do czasu zakończenia rekrutacji.
    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected].