Oferta pracy

Key Account Manager

NMS RecruitmentO firmie

7 0009 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dla naszego Klienta, firmy komunikacyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • rozpoznawanie i definiowanie potrzeb klientów,
  • doradztwo,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji,
  • bieżące monitorowanie rynku i konkurencji,
  • tworzenie i rozwijanie efektywnych relacji z partnerami firmy,
  • samodzielna obsługa procesu sprzedaży zgodnie z metodyką firmy.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy z klientami,
  • nastawienie na osiąganie założonych celów,
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • otwartość na ludzi.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy (od 7000 do 9000 zł brutto + premia uzależniona od wyników),
  • dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów oraz ambitne wyzwania,
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (między innymi prywatne ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową)
  • szkolenie wprowadzające,
  • dostęp do wielu ciekawych szkoleń,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zaaplikuj do Firmy, która ceni potencjał drzemiący w ludziach.
Jesteśmy otwarci na prowadzenie rozmów rekrutacyjnych online,
za pomocą wideokonferencji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 15921

Ogłoszenie archiwalne