Key Account Manager

HALFING & PETERSEN

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, międzynarodowego lidera w swojej branży.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie oraz realizowanie strategii sprzedażowej,

  • Maksymalizacja wyników sprzedażowych w krótkim i długim okresie,

  • Benchmarking rynków i dostawców,

  • Pozyskiwanie oraz docieranie do potencjalnych klientów,

  • Prowadzenie negocjacji handlowych,

  • Sporządzanie raportów marketingowych.

Wymagania pracodawcy

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, pozwalającej na swobodną komunikację biznesową,

  • Minimum 3 lata doświadczenia na tożsamym stanowisku,

  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej/około farmaceutycznej lub w branży automotive,

  • Gotowości do podróży służbowych.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w trybie hybrydowym,

  • Premię uzależnioną od wyników,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Opcjonalnie samochód służbowy,

  • Pakiet szkoleń menadżerskich oraz rozwojowych.