Key Account Manager

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 15.06.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 15.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Intensywnie rozwijająca się firma, działająca od lat na rynku farmaceutycznym, JEDEN Z LIDERÓW RYNKU W KILKU PRESTIŻOWYCH SEGMENTACH, produkująca suplementy diety, żywność specjalnego przeznaczenia medycznego oraz wyroby kosmetyczne, oferowane w aptekach, punktach aptecznych i w sklepach zielarskich  poszukuje kandydatów na stanowiska:

    Key Account Managera - na terenie całej Polski

    Opis stanowiska:

    Do zadań wybranych osób będzie należała współpraca z lokalnymi i ogólnopolskimi sieciami aptecznymi 5+, ich pozyskiwanie, rozwój sprzedaży i serwis w zakresie działań marketingowych i innych działań wspierających sprzedaż.

    Wymagania:

    • minimum dwuletnie doświadczenie w branży farmaceutycznej na takim stanowisku
    • znajomość, kontakty i relacje wśród klientów w segmencie sieci aptecznych
    • umiejętność pracy w systemie opartym o wyniki sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem osiągania wytyczonych celów sprzedażowych w oparciu o przekazany do dyspozycji budżet
    • preferowane wykształcenie wyższe
    • własna działalność gospodarcza lub jej założenie z chwilą podjęcia współpracy
    • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

    Oferujemy:

    • współprace z dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku polskim
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach organizacji
    • bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy (samozatrudnienie – własna działalność)
    • samochód służbowy oraz laptop i telefon komórkowy
    • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży
    • bogaty zestaw narzędzi sprzedażowych i marketingowych

    Prosimy o przesyłanie aplikacji, zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.