Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    EUROLEDLIGHTING Sp. z o.o. – pierwszy polski producent opraw i systemów oświetleniowych (11 lat) opartych na półprzewodnikowych diodach LED, z zakładem produkcyjnym w SSSE w Redzikowie koło Słupska. Głównym przedmiotem działalności jest produkcja opraw i systemów oświetleniowych do obsługi średnich i dużych inwestycji z każdej branży, lecz w szczególności obiektów magazynowych, logistycznych, handlowych i produkcyjnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozbudową fabryki, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa i pozyskiwanie klientów, głównie w rynku inwestycyjnym i rynku firm instalacyjnych (wykonawczych)
    • Budowa i realizacja planów sprzedażowych na uzgodnionym terenie działania
    • Prowadzenie szkoleń i prezentacji w zakresie produktowym, w tym autorskich systemów montażu
    • Ustalanie warunków handlowych oraz prowadzenie niezbędnych negocjacji
    • Doradztwo produktowe i projektowe
    • W razie potrzeby, nadzór nad prowadzeniem inwestycji (pomoc) w całym jej procesie (od doradztwa, ofertowania po odbiory) z ramienia dostawcy (producenta).
    • Pomoc przy pozyskiwaniu klientów hurtowych (pośredniczących)
    • Analiza rynku z branży oświetleniowej
    • Telefoniczny, mailowy i bezpośredni kontakt z klientami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży oświetleniowej w tym w obsłudze klientów z rynku inwestycyjnego i instalacyjnego (wykonawstwa)
    • Doświadczenie w realizacji inwestycji w branży oświetleniowej – budowlanej
    • Doświadczenie w kontaktach z: wykonawcami, osobami odpowiedzialnymi za zaopatrzenie i kierowanie robotami budowlanymi (w tym elektrycznymi), architektami, inwestorami
    • Znajomość minimum techniki świetlnej
    • Prawo jazdy kat. B
    • Biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office

    Mile widziane:

    • Obsługa programów projektowych: DIALUX, RELUX, AUTOCAD
    • Znajomość konstrukcji opraw oświetleniowych
    • Znajomość systemów sterowania oświetleniem

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę lub na zasadach współpracy
    • Niezbędne narzędzia
    • Program wdrożeniowy i szkolenia
    • Motywujący system wynagrodzenia oparty m.in. o sprzedaż produktów z bardzo konkurencyjnej oferty
    Euroledlighting Sp. z o.o.
    ul. Przemysłowa 9
    76-206 Redzikowo
    teren SSSE, k. Słupska
    Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych w procesie obecnej rekrutacji zg. z art. 6 ust. 1, lit. a RODO.
    bottom