Key Account Manager

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 2019-08-22
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-09-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGRECOL Sp. z o.o. to polski producent, lider branży Home & Garden,
    działający na rynku od ponad trzydziestu lat.
    W związku z prężnym rozwojem spółki
    poszukujemy pracownika na stanowisko:
      KEY ACCOUNT MANAGER

    Opis stanowiska:
    • realizacja planów sprzedażowych oraz promocja produktów
    • współpraca z sieciami handlowymi
    • analiza rynku oraz monitorowanie prowadzonych akcji i działań promocyjnych
    • pozyskiwanie nowych Klientów
    • budowanie długotrwałych relacji biznesowych poprzez kompleksową obsługę Klienta
    • raportowanie wyników sprzedaży – przygotowywanie zestawień i analiz
    • opracowywanie ofert
    • aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów
    • prognozowanie sprzedaży oraz analiza realizacji planów w stosunku do założeń
    • monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań Klientów
    Profil kandydata:
    • doświadczenie w obszarze Private Label poparte umiejętnościami współpracy z Klientem z branży FMCG
    • determinacja, zaangażowanie i zorientowanie na pozyskanie Klienta
    • umiejętność organizowania własnej pracy
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji
    • zorientowanie na realizację wyznaczonych celów
    • orientacja na potrzeby Klienta
    • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
    • umiejętność planowania i myślenie analityczne
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa pakietu MS OFFICE
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • zatrudnienie w dynamicznym, młodym, ambitnym zespole
    • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
    • możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia własnych kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o załączenie portfolio lub/i linków do przykładowych realizacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AGRECOL Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”