Oferta pracy

Key Account Manager

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi i strategicznymi klientami oraz pozyskiwanie nowych

  • Analiza potrzeb klienta, doradztwo w zakresie rozwiązań ad. transportu wewnętrznego

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych ad. produktów i usług

  • Indywidualne Przygotowanie ofert, umów, raportów i kalkulacji

  • Monitorowanie działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu kluczowymi klientami ( mile widziane doświadczenie w branży technicznej )

  • Wykształcenie wyższe – preferowane techniczne

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów oraz bezpośrednich kontaktów z klientami

  • Prawo jazdy kat. B

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

  • Zarządzanie projektami

  • Wysokie umiejętności analityczne i negocjacyjne

  • Proaktywność, samodzielność

  • Wytrwałość

  • Podejmowanie inicjatywy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)

  • Umowę o pracę

  • Profesjonalne wdrożenie

  • Narzędzia pracy: samochód (Toyota), telefon, laptop

  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną

  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie do urlopu

  • Dostęp do aplikacji Inspiro (audiobooki)