Oferta pracy

Key Account Manager

Hendi Polska Sp. z o.o.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z klientami sieciowymi na terenie całej Polski (kontakt z kupcami)

  • pozyskiwanie nowych klientów sieciowych

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • realizacja założonego planu sprzedaży

  • negocjowanie warunków umów rocznych, porozumień handlowych

  • bieżąca współpraca z klientami i wsparcie w obszarach produktowo – sprzedażowych

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • minimum 4-letnie doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z kupcami w centralach firm sieciowych

  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne

  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność, asertywność

  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie

  • otwartość na zmiany

  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grafen to ludzie

Tworzymy zespół profesjonalistów i pasjonatów, dzięki którym z roku na rok budujemy zaufanie naszych klientów. Chcemy, aby urządzenia Grafen w coraz większym stopniu wspomagały profesjonalnych szefów kuchni w ich codziennej pracy, dlatego:

Szkolimy -> dbamy zarówno o własny rozwój i jednocześnie dzielimy się wiedzą naszymi dystrybutorami. Chcemy aby nasi partnerzy handlowi czuli się pewnymi siebie profesjonalistami i byli kompetentnymi doradcami. To dzięki nim, nasi klienci otrzymują profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Doradzamy -> podpowiadamy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu.

Projektujemy -> oferujemy kompleksowe opracowanie projektu konceptu gastronomicznego

Dostarczamy -> najlepsze technologie i jakość od europejskich producentów urządzeń gastronomicznych

Przewiń do profilu firmy