Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Remmers Polska Sp. z o.o

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż powłok okiennych i drzwiowych Remmers Induline do klientów przemysłowych, utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych na terenie kraju

  • Sprzedaż zewnętrznych farb i lakierów do klientów przemysłowych z sektorów poza okiennych

  • Prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • Analiza potrzeb klientów, doradztwo techniczne w ramach posiadanych kompetencji

  • Realizacja indywidualnych i działowych planów sprzedaży

  • Analiza i monitorowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży, analiza działań konkurencji

  • Podnoszenie wiedzy i świadomości klientów poprzez organizowanie szkoleń

  • Codzienna współpraca z pozostałymi pracownikami działu

  • Bieżące uzupełnianie danych i raportowanie w systemach IT (system CRM)

  • Współpraca z centralą firmy w Niemczech

  • Kreowanie i dbałość o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe we współpracy z producentami okien i drzwi drewnianych

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta przemysłowego

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozmów i negocjacji handlowych

  • Wiedza techniczna z zakresu procesu lakierowania drewnianych okien i drzwi mile widziana

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • Zaangażowanie i zorientowanie na rezultaty, determinacja do osiągania wyznaczonych celów

  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy, wyznaczania i zarządzania priorytetami, samodyscyplina

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży chemii budowlanej na całym świecie.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach

  • Pracę z produktami klasy Premium

  • Szkolenia produktowe w Polsce oraz w centrali w Niemczech

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer przenośny, telefon).

  • Pakiet świadczeń dodatkowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • inicjatywy dobroczynne

  • prezenty mikołajkowe dla dzieci

  • premie

  • kafeteria

Dlaczego Remmers:

Remmers Polska firmą bardzo intensywnie się rozwijającą, zarówno na rynkach sprzedaży jak i wewnątrz organizacji. Rozwój ten jest możliwy dzięki zaangażowaniu naszych Pracowników, którzy w ten sposób zdobywają cenne doświadczenie zawodowe. Dbamy o poczucie stabilności naszych Pracowników oferując zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz pakiet świadczeń dodatkowych.

Dział Induline to najszybciej rozwijający się dział w strukturach firmy. Gwarantujemy stały rozwój, oraz bardzo dobrą atmosferę pracy w dynamicznych warunkach.

Jesteśmy międzynarodową firmą z siedzibą główną w Niemczech, działającą na rynkach branży chemii budowlanej w ponad 40 krajach, zatrudniającą ponad 1500 pracowników na całym świecie. Oferujemy najwyższej jakości produkty służące do ochrony i renowacji budowli, uszlachetniania, ochrony i powlekania drewna oraz układania posadzek przemysłowych.

Remmers Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym należy do najbardziej prężnych przedstawicielstw. Od ponad 25 lat z powodzeniem oferujemy swoje wyroby firmom rzemieślniczym i zakładom przemysłowym, świadcząc jednocześnie pełnozakresowy serwis okołosprzedażowy.

Przewiń do profilu firmy