Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

key account manager (pojazdy budowlane)

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 12.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy oferującej pojazdy użytkowe, poszukujemy osób na stanowisko:

key account manager

Nr ref.: 48621
terytorium sprzedaży - cała Polska

Zakres obowiązków:

  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży pojazdów specjalistycznych na terenie Polski
  • współpraca z Kluczowymi Klientami firmy na poziomie centrali
  • opracowanie i wdrażanie strategii pozyskania nowych Klientów Kluczowych oraz współpracy z firmami zabudowującymi
  • przygotowanie ofert i dokumentacji handlowej
  • negocjacje warunków umów handlowych
  • monitorowanie działań konkurencji i ocena bieżącej sytuacji na rynku

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane
  • 3 letnie doświadczenie  w sprzedaży technicznej (mile widziane na podobnym stanowisku handlowym w segmencie samochodów ciężarowych/ maszyn dedykowanych dla branży budowlanej)
  • znajomość branży budowlanej
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne w sektorze B2B
  • znajomość angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • zdolności organizacji pracy, zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • determinacji w dążeniu do celu
  • prawo jazdy kat. B

 Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpraca na zasadzie samozatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie (dwuskładnikowe - podstawa i premia)
  • duża samodzielność w powierzonych zadaniach
  • dobra atmosfera w pracy
  • wszelkie niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon, samochód

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.