Ta oferta pracy jest nieaktualna od 286 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

key account manager (pojazdy budowlane)

  • łódzkie
  • Specjalista
  • 12.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Obecnie dla naszego Klienta, firmy oferującej pojazdy użytkowe, poszukujemy osób na stanowisko:

    key account manager

    Nr ref.: 48621
    terytorium sprzedaży - cała Polska

    Zakres obowiązków:

    • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży pojazdów specjalistycznych na terenie Polski
    • współpraca z Kluczowymi Klientami firmy na poziomie centrali
    • opracowanie i wdrażanie strategii pozyskania nowych Klientów Kluczowych oraz współpracy z firmami zabudowującymi
    • przygotowanie ofert i dokumentacji handlowej
    • negocjacje warunków umów handlowych
    • monitorowanie działań konkurencji i ocena bieżącej sytuacji na rynku

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane
    • 3 letnie doświadczenie  w sprzedaży technicznej (mile widziane na podobnym stanowisku handlowym w segmencie samochodów ciężarowych/ maszyn dedykowanych dla branży budowlanej)
    • znajomość branży budowlanej
    • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne w sektorze B2B
    • znajomość angielskiego
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • zdolności organizacji pracy, zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
    • determinacji w dążeniu do celu
    • prawo jazdy kat. B

     Oferta:

    • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • współpraca na zasadzie samozatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie (dwuskładnikowe - podstawa i premia)
    • duża samodzielność w powierzonych zadaniach
    • dobra atmosfera w pracy
    • wszelkie niezbędne do pracy narzędzia: laptop, telefon, samochód

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.