Key Account Manager - Pojazdy Ciężarowe w dywizji Automotive Aftermarket (cała Polska)

Robert Bosch Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami z obszaru Automotive Aftermarket (warsztaty, sklepy motoryzacyjne, hurtowanie oraz działy zakupów jak również osoby decyzyjne w firmach handlowych) na terenie całej Polski
  • Poszerzanie kontaktów biznesowych oraz wolumenu sprzedaży wśród klientów z branży Automotive na podległym obszarze pracy
  • Nadzór nad warunkami handlowymi, płatnościami (terminowość) oraz realizacją tych warunków
  • Prowadzenie spotkań, szkoleń i prezentacji handlowych oraz produktowych w celu prezentacji oferty oraz produktów dla klientów
  • Analizy rynku, konkurencji i potencjalnych klientów
  • Zarządzanie budżetem marketingowym oraz ustalanie działań, promocji, akcji handlowych z Klientami
  • Raportowanie oraz realizacja założonych celów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży, w branży Automotive lub w firmach dystrybuujących części samochodowe do pojazdów ciężarowych
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego z uwzględnieniem dystrybutorów, marek oraz dostawców z kategorii samochodowe części zamienne do samochodów ciężarowych (jako dodatkowy atut, znajomość branży maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Nastawienie na współpracę oraz efektywność biznesową
  • Umiejętności analitycznego wyciągania wniosków z dostępnych danych, raportów, analiz
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz Power Point
  • Zaawansowane umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Uczenie się od ekspertów - będziesz współpracować z doświadczonym zespołem
  • Praca w dynamicznym środowisku dla innowacyjnej firmy o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, MultiSport, kursy językowe)

Benefity

  • owoce
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Robert Bosch Sp. z o.o.

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Key Account Manager - Pojazdy Ciężarowe w dywizji Automotive Aftermarket (cała Polska), śląskie