Ta oferta pracy jest nieaktualna od 332 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Luba Sp. z o.o. jest częścią Luba Sohn Holding, Spółką specjalizującą się w produkcji chusteczek nawilżanych dla dzieci, dorosłych, użytku domowego i innych. Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, zgranym zespołem, pomysłami na rozwój i budowę naszej marki.

    Posiadamy własny zakład produkcyjny oraz wdrożone i certyfikowane systemy ISO, GMP oraz BRC. Naszym klientom oferujemy produkty najwyższej jakości i praktycznego zastosowania.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby doświadczonej w budowaniu sprzedaży na stanowisko:

    Rynek Tradycyjny i Hurt

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi rynku tradycyjnego
    • Budowanie i rozwijanie sprzedaży na obszarze całego kraju
    • Negocjowanie oraz realizowanie ustalonych warunków handlowych
    • Odpowiedzialność za wykonanie planu sprzedaży
    • Efektywne wykorzystanie powierzonego budżetu
    • Wdrażanie akcji trade marketingowych u klientów
    • Dbałość o prawidłową ekspozycję towaru

    WYMAGANIA

    • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku KAM
    • Znajomość rynku FMCG (kosmetyki, higiena, chemia)
    • Doświadczenie w pracy z sieciami tradycyjnymi
    • Doświadczenie w negocjacjach oraz współpracy z osobami decyzyjnymi
    • Silnie rozwinięte zdolności negocjacyjne i sprzedażowe
    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz determinacja w realizacji celów

    NASZA OFERTA

    • Współudział w budowie nowej marki na rynku polskim
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Samodzielność w działaniu, ciekawe projekty
    • Praca w ambitnym zespole, wsparcie w zakresie marketingu
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
    • Wynagrodzenie uzależnione od wyników
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.