Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-06-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej oraz gazu, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Energa Obrót S.A.:

    Miejsce pracy: pomorskie
    Numer referencyjny: ZL/WOR/2018/00105

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Doświadczenie w zakresie pozyskiwania i obsługi klientów (profil energia, produkty technologiczne, okołoenergetyczne, pompy ciepła, panele fotowoltaiczne, itp.)
    • Mile widziana znajomość branży technologii instalacji ciepłowniczych
    • Systematyczność w pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność organizacji własnej pracy
    • Wysoka kultura osobista
    • Znajomość MS Office
    • Prawo jazdy Kat. B
    • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej

    Zakres obowiązków:

    • Aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów pod produkty okołoenergetyczne oraz energie elektryczną i paliwo gazowe
    • Przygotowywanie ofert techniczno-handlowych dla potencjalnych klientów.
    • Negocjowanie warunków współpracy

    Oferujemy

    • Stabilną współpracę w Spółce, która wchodzi w skład jednej z największych grup kapitałowych w sektorze energetycznym w Polsce
    • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń + niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w wybranym kierunku
    • Udział w branżowych szkoleniach produktowych
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV do 10 lipca 2018 roku za pomocą przycisku aplikowania.

    Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO:

    1)Administratorem Twoich danych osobowych (ADO) jest: Energa Obrót SA, 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472.

    2)Nasze dane kontaktowe to: obrot@energa.pl, 80-309 Gdańsk al. Grunwaldzka 472

    3)Z inspektorem ochrony danych możesz skontaktować się pod adresem e-mail: iod.energa-obrot@energa.pl lub korespondencyjnie na adres ADO (pkt powyżej).

    4)Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, oraz celach wskazanych w odrębnych zgodach, jeżeli je wyrazisz.

    5)Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a RODO, czyli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów. Uzasadnionym interesem realizowanym przez ADO jest dochodzenie roszczeń wynikających z przepisów prawa.

    6)Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji.

    7)Odbiorcą danych osobowych mogą zostać:

    • Uprawnione organy publiczne,
    • Energa Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., na podstawie wewnętrznych umów,
    • Podmioty dostarczające korespondencję,
    • Podmioty wykonujące usługi niszczenia dokumentacji.

    • Jeżeli zostanie wyrażona zgoda, dane zostaną zniszczone po upływie 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.

    • Informujemy o przysługującym prawie do:

    • dostępu do swoich danych osobowych i żądania ich kopii,
    • sprostowania swoich danych osobowych,
    • żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,
    • przenoszenia danych,
    • cofnięcia zgód,
    • sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
    • usunięcia danych.

    Z uprawnień możesz skorzystać kontaktując się pisemnie lub e-mail z IOD (pkt 2, 3).

    • Informujemy o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. W Polsce organem takim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    • W przypadku udzielenia dodatkowej, dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych po zakończeniu okresu niniejszej rekrutacji, Administrator Danych Osobowych będzie mógł przetwarzać Twoje dane osobowe uzyskane w procesie rekrutacji przez okres 3 lat od daty przesłania dokumentów aplikacyjnych, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Grupie Energa procesów rekrutacyjnych.