Ta oferta pracy jest nieaktualna od 76 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Richwell Energy Sp z o.o. specjalizująca się w imporcie i sprzedaży taśm przenośnikowych poszukuje kandydatów na stanowisko

    Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa istniejących klientów i kanałów dystrybucji
    • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
    • Przygotowywanie ofert sprzedażowych na taśmy przenośnikowe
    • Przygotowanie planów sprzedażowych i kontrola ich realizacji
    • Analiza konkurencji oraz zapotrzebowania rynku taśm przenośnikowych
    • Prezentacja produktów (taśm) mających zastosowanie w różnych branżach przemysłu

    Wymagania:

    • Min 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
    • Zdolności nawiązywania relacji z klientami, umiejętności negocjacyjne
    • Wykształcenie o profilu technicznym
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Gotowość do pracy mobilnej
    • Znajomość rynku taśm przenośnikowych oraz doświadczenie w sprzedaży taśm będą sporym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny
    • Narzędzia pracy: samochód służbowy. Laptop, telefon
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.