Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • pomorskie
  • Kierownik
  • 2019-05-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma Essity to światowy lider branży higienicznej i ochrony zdrowia, stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie niezbędnych na co dzień produktów i rozwiązań. Nazwa Essity pochodzi od słów „essentials" (podstawowe) i „necessities" (niezbędne). Nasz zrównoważony model prowadzenia działalności jest korzystny dla ludzi i przyrody. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda oraz Zewa. Firma Essity zatrudnia ok. 48 000 pracowników, a jej wartość sprzedaży netto w 2017 r. wyniosła ok. 109 mld koron szwedzkich (11,3 mld euro). Siedziba główna firmy mieści się w Sztokholmie (Szwecja). Firma jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Więcej informacji na www.essity.com.

    Do naszej dywizji Health Medical Solution i dla marki Tena poszukujemy osoby na stanowisko

    Kluczowe zadania:

    • Realizacja planów sprzedaży (zakładanych na cykl i rok) we wszystkich grupach produktowych
    • Zarządzanie wyznaczonymi Kluczowymi Klientami  w zakresie budowy, wdrożenia oraz kontroli i oceny strategii marketingowych
    • Zintegrowane zarządzanie Kluczowymi Klientami w zakresie transakcji uzgadniających, zarządzania relacjami personalnymi oraz zarządzania biznesowego w tym: zrozumienie środowiska biznesowego, analiza przemysłu,
    • Diagnoza potencjału biznesu oraz wspieranie Account Managerów w realizacji planów sprzedaży, zwłaszcza poprzez współpracę z Kluczowymi Klientami Detalicznymi i Hurtowymi
    • Zarządzanie podległym zespołem poprzez regularną informację zwrotną, programy rozwojowe, narzędzia coachingowe oraz prowadzenie ocen okresowych
    • Planowanie i kontrola wydatków wspierających sprzedaż (A&P, Rebates) oraz monitorowanie efektywności (APE)
    • Prowadzenie: analiz rynku, analiz sytuacji klientów, analiz sprzedaży oraz obserwacja i analiza działań firm konkurencyjnych. Przygotowywanie raportów do regularnych podsumowań i uaktualnień przełożonego
    • Terminowe i staranne sporządzanie i przesyłanie wszelkich wymaganych raportów, zestawień oraz raportowanie codziennej pracy w SAM zgodnie ze standardami raportowania menedżerów.

    Wymagania:

    • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy z Kluczowymi Klientami
    • Co najmniej 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
    • Doświadczenie w pracy z aptekami / na rynku aptecznym
    • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i rozmów z Klientami
    • Wiedza sprzedażowa i marketingowa
    • Umiejętność budowania oraz rozwijania zespołu
    • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
    • Znajomość języka angielskiego poziom B2
    • Aktualne prawa jazdy kat. B
    • Mobilność

    Oferujemy:

    • Ubezpieczenie grupowe
    • Prywatna opieka medyczna
    • Multisport
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
    • Atrakcyjny system premiowy
    • Ciekawe możliwości rozwoju
    • Wyjątkowa atmosfera pracy
    Na CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 t.j.), wyrażam zgodę firmie Essity Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławska 435a 02-801 Warszawa oraz fimie Essity Operations Poland Sp. z o.o. ul. 3 Maja 30a, 55-200 Oława na: przetwarzanie moich dobrowolnie podanych danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu prowadzenia i administrowania procesem rekrutacji , a także na powierzenie przetwarzania moich danych osobowych osobom prowadzącym proces rekrutacji zatrudnionym w innych spółkach Essity. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, celu zbierania danych oraz dobrowolności podania danych.