Key Account Manager

  • pomorskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 25.06.2019
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 25.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Na rynku polskim JNT Group jest obecna od 1976 roku. Jesteśmy liderem z branży winiarskiej oferującym produkty pod znanymi i cenionymi markami. W celu ugruntowania naszej pozycji na rynku oraz w związku z planami dalszej ekspansji i dynamicznego rozwoju struktur firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Województwo:
    pomorskie

    Zadania:

    • Współpraca z klientami kanału tradycyjnego: sieci lokalne, podhurt
    • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych: marża, obrót, dystrybucja, pozyskiwanie nowych klientów
    • Prowadzenie negocjacji warunków handlowych, wprowadzanie nowych produktów
    • Bieżące analizowanie wykorzystania powierzonych budżetów
    • Przygotowywanie raportów i analiz z realizowanych zadań

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia sprzedażowego w branży FMCG na stanowisku odpowiedzialnym za negocjacje i współpracę z klientami (sieci, hurtownie lokalne)
    • Zaangażowania i silnej orientacji na wyniki
    • Łatwości nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania relacji
    • Wysokich umiejętności negocjacyjnych i prezentacyjnych
    • Umiejętności analitycznego myślenia

    Oferujemy:

    pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
    zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    dodatkowe benefity: opiekę medyczną LUX-MED
    dofinansowanie do kart sportowych
    bottom