Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK S.A.O firmie

  • pomorskie

    pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Egzekucja ustaleń kontraktowych i realizacja strategii współpracy z klientami.

  • Realizacja poziomu przychodów i kosztów obsługiwanych klientów.

  • Realizacja procesu negocjacji rocznych i bieżącej współpracy zgodnie z założeniami poprzez

  • Ustalenie strategii negocjacyjnej;

  • Prowadzenie negocjacji u kluczowych klientów;

  • Pracę śródroczną operacyjną.

  • Analiza danych i informacji w celu podejmowania decyzji operacyjnych i strategicznych.

  • Optymalizacja posiadanych narzędzi oraz metod współpracy z klientami.

  • Raportowanie wyników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi formatami klientów (sieci handlowe, Cash and Carry, dyskonty).

  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji rocznych z klientami oraz współpracy śródrocznej.

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, w tym umiejętność interpretacji danych.

  • Praktyczne umiejętności pracy z MS Office w tym, szczególnie MS Excel (tabele przestawne).

  • Komunikatywność.

  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej.

  • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy, atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);

  • możliwość rozwoju zawodowego z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;

  • praca w firmie, która stale się rozwija i zwiększa swój udział w rynku makaronów w Polsce;

  • ambitną, ciekawą oraz pełna wyzwań pracę.

Wytwórnia Makaronu Domowego POL-MAK S.A.

DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCY SIĘ PRODUCENT MAKARONÓW POL-MAK S. A.

Przewiń do profilu firmy

SIEDZIBA FIRMY

Ludwin Kolonia 58, 21-075 Ludwin