Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Iturri Poland Sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie
    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i rozwijanie długotrwałych, partnerskich relacji z Klientami Kluczowymi – m.in. zakłady produkcyjne i przemysłowe, branża retail
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Analiza potrzeb klientów, dopasowywanie rozwiązań firmy do potrzeb klientów
  • Dbanie o rentowność sprzedaży oraz realizowanie planów sprzedażowych
  • Współpraca przy sporządzaniu projektów indywidualnych ofert, prowadzenie rozmów sprzedażowych
  • Profesjonalne doradztwo u klienta w ramach prezentowanych koncepcji produktów, rozwiązań systemowych
  • Planowanie sprzedaży na podległym terenie oraz współpraca przy tworzeniu strategii sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży, w profesjonalnym doradztwie techniczno - handlowym
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Doświadczenie w obszarze sprzedaży odzieży korporacyjnej, ochronnej oraz Środków Ochrony Indywidualnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca codzienną komunikację
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych
  • Silnie rozwinięte zdolności interpersonalne oraz nastawienie na realizację celu
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Umiejętność współpracy z klientami o rozbudowanej strukturze operacyjnej
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, kreatywność, inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z ambitnymi i ciekawymi projektami
  • Dużą swobodę działania, masz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Iturri Poland Sp. z o.o.

Grupa Iturri koncentruje się na pomocy klientom w zakresie bezpieczeństwa i ochrony osób, procesów, towarów i środowiska, dostarczając rozwiązania „szyte na miarę”, innowacyjne i trwałe.

ITURRI produkuje i dystrybuuje odzież techniczną, środki ochrony indywidualnej, obuwie wojskowe i wozy specjalne, z innowacyjnych materiałów.

Grupa wyróżnia się zdolnością świadczenia usług „szytych na miarę”, opartych na bezpośrednim kontakcie z klientami oraz wszechstronnej wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu pracowników na całym świecie, szerokiej ofercie produktowej i wielosektorowości.

Jesteśmy obecni na rynku od ponad siedemdziesięciu lat, jako lider w globalnej dystrybucji profesjonalnych Środków Ochrony Pracy oraz usług i wartości dodanych w tym zakresie.

Key Account Manager, pomorskie