Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection sp. z o.o. z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager (pompy ciepła)

DTH Selection sp. z o.o.

7 0009 500 brutto / mies.
  • podlaskie

    podlaskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowy, wiodący dostawca urządzeń HVAC. W związku z rozwojem sprzedaży pomp ciepła poszukujemy kandydatów w obszarze całej Polski na stanowisko: Key Account Manager (pompy ciepła).

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż pomp ciepła poprzez kontakty z branżowymi instalatorami, wykonawcami.

  • Doradztwo techniczne, produktowe w zakresie pomp ciepła.

  • Sporządzanie ofert techniczno – handlowych.

  • Monitorowanie podległego rynku.

  • Realizacja zakładanych planów sprzedaży.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży pomp ciepła lub innej grupy urządzeń z branży grzewczej.

  • Znajomość lokalnego rynku instalatorów, dystrybutorów oraz firm wykonawczych.

  • Preferowane wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska.

  • Umiejętność nawiązywania oraz budowania trwałych relacji biznesowych z klientami.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność.

  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych w ramach przydzielonego regionu.

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę.

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji.

  • Wszelkie narzędzia pracy łącznie z samochodem.

  • Możliwość podnoszenia kompetencji branżowych (szkolenia produktowe).

  • Wsparcie doświadczonego zespołu branżowych specjalistów.

DTH Selection – jesteśmy firmą specjalizującą się w rekrutacji kadry inżynierskiej. Od 2009 roku wspieramy naszych partnerów w selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz managerskie.

Przewiń do profilu firmy