Oferta pracy

Key Account Manager

BrandLine Group Sp. z o. o.O firmie

BrandLine Group Sp. z o. o.

Adama Kręglewskiego 1

Poznań

Niezwykła firma. Niezwykli ludzie.

BrandLine Group to producent obecny na rynku od blisko 15 lat, właściciel m.in. marki Lionelo. Dzięki dużemu doświadczeniu i młodemu zespołowi łączymy know-how oraz wysoką kulturę pracy z miłą, startupową atmosferą. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów, które stale udoskonalamy, by każdego dnia być bliżej ideału. Jako firma działająca w wielu branżach oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranego i niezwykłego zespołu ludzi.

Dołącz do nas na stanowisku:

Zakres zadań:

  • Prowadzenie sprzedaży z partnerami biznesowymi;
  • Przygotowanie i prezentacja ofert cenowych;
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych na najwyższych szczeblach organizacyjnych;
  • Aktywne poszukiwanie nowych metod sprzedaży oraz ich implementacja;
  • Opieka posprzedażowa kluczowych klientów;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku;
  • Przeprowadzanie analiz i typowanie rynków o największym potencjale rozwoju dla produktów sprzedawanych przez Spółkę;
  • Budowanie oraz wdrażanie strategii sprzedaży na wybranych rynkach;
  • Budowanie długoterminowych relacji handlowych, także poprzez regularne spotkania z kluczowymi klientami;
  • Przygotowywanie, współtworzenie i realizowanie ustalonych planów sprzedaży w zakresie wysokości sprzedaży oraz rentowności;
  • Tworzenie i wdrażanie warunków handlowych dla przydzielonych klientów;
  • Dbanie o dostępność produktów, ich poprawną ekspozycję oraz realizację promocji u powierzonych klientów;
  • Analiza danych ilościowych i jakościowych na temat rynkowych trendów i rozwoju sprzedaży;
  • Tworzenie raportów sprzedażowych w odniesieniu do planu;
  • Bieżąca współpraca z działem rozwoju produktu i działem marketingu.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Mile widziana znajomość branży produktów dziecięcych i elektroniki użytkowej;
  • Odpowiedzialność, sumienność, dokładność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (znajomość dodatkowych języków będzie dużym atutem);
  • Biegła obsługa komputera (w szczególności MS Excel).

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny;
  • Formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb Kandydata;
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pracę 5 dni w tygodniu w siedzibie firmy w Poznaniu;
  • Zakupy produktów z naszego asortymentu na specjalnych warunkach.

Zgłoszenia kandydatów, opatrzone dopiskiem: Key Account Manager
zawierające CV oraz list motywacyjny, prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BLG Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."

oraz

"Wyrażam zgodę na weryfikację przebiegu mojego zatrudnienia oraz na pobranie opinii o mojej osobie od moich poprzednich pracodawców."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy