Oferta pracy

Key Account Manager

WhoohooO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług i pozyskiwanie nowych klientów.

Zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i obsługa kluczowych klientów w zakresie usług logistycznych (logistyka kontraktowa, transport)
  • Analizę i odpowiadanie na aktualne potrzeby klientów
  • Negocjowanie umów i ustalanie warunków kontraktów z powierzonymi oraz samodzielnie pozyskanymi klientami
  • Poszukiwanie kierunków rozwoju dla produktów i usług logistycznych
  • Realizację wyznaczonych celów finansowych
  • Monitorowanie i analizę realizacji planów w oparciu o założenia budżetowe
  • Prognozowanie sprzedaży
  • Efektywną współpracę ze strukturami działu handlowego oraz z działami
    operacyjnymi

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w samodzielnej pracy projektowej
    w międzynarodowym środowisku
  • Min. 5-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług logistycznych
    (transport, logistyka kontraktowa)
  • Umiejętność skutecznej pracy na wyznaczonych celach budżetowych
  • Bardzo dobre umiejętności koordynacji i realizacji całościowego procesu sprzedaży
  • Swobodna komunikacja biznesowa w języku angielskim
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność przygotowywania ofert handlowych
  • Dobra znajomość MS Office

Oferta

  • Elastyczne godziny pracy
  • Auto służbowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w dużej, międzynarodowej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy