Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

Berlitz Poland

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Kontakt z klientem, fachowe doradztwo i sprzedaż wyjątkowych usług

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji

  • Aktywny udział w zapewnieniu najwyższych standardów obsługi

  • Negocjowanie warunków handlowych

Nasze wymagania

  • Przedsiębiorcze myślenie

  • Podejmowanie działań na wielu płaszczyznach

  • Nastawienie na osiąganie celów

  • Posiadanie wyjątkowych umiejętności komunikacyjnych

  • Samodzielność i dynamizm w działaniu

  • Nieskończone pokłady entuzjazmu i zaangażowania

  • Komunikowanie się w języku angielskim na poziomie min. B1

To oferujemy

  • Proaktywna sprzedaż w sektorze B2B

  • Praca w młodym, kreatywnym zespole pod wodzą motywujących przełożonych

  • Wielokulturowe środowisko pracy

  • Szkolenia w międzynarodowych grupach (live lub online)

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa i motywująca prowizja)

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwo w ciekawych projektach

Berlitz Corporation jest firmą edukacyjno-szkoleniową z siedzibą w Princeton, dysponującą 550 Centrami Edukacyjnymi w ponad 70 krajach świata. Powstała w roku 1878 i od wielu lat jest światowym liderem na rynku szkoleń językowych, kulturowych i biznesowych. Swój sukces zawdzięcza skutecznej metodzie nauczania oraz ludziom, którzy ją tworzą.

Przewiń do profilu firmy