Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

GoWork.pl Serwis PracyO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • stały kontakt telefoniczny i mailowy z potencjalnymi klientami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywał relacje biznesowe
  • efektywna sprzedaż profesjonalnych rozwiązań z zakresu budowania wizerunku pracodawcy
  • identyfikacja oczekiwań i potrzeb klientów, ofertowanie, negocjowanie i finalizacja procesu sprzedaży
  • realizacja wyznaczonych indywidualnych wyników i planów sprzedażowych w oparciu o założenia zespołu

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w sprzedaży B2B i pierwsze sukcesy za sobą
  • znasz i umiejętnie korzystasz z technik sprzedażowych
  • potrafisz budować relacje biznesowe w kontakcie pośrednim
  • dbasz o profesjonalizm i wysokie standardy obsługi klienta
  • jesteś konsekwentny, wytrwały, zaangażowany i nastawiony na CEL
  • dobra atmosfera w zespole jest dla Ciebie ważna, bo nie będziesz pracował sam tylko z fantastycznymi ludźmi

To oferujemy

  • gwarancję umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
  • motywujący system prowizyjny, rozliczany indywidualnie i comiesięcznie
  • realne szanse na BARDZO WYSOKIE PREMIE!
  • on-boarding i szkolenia merytoryczne przygotowujące do codziennej pracy
  • bogaty system szkoleń wewnętrznych
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • wsparcie, lidera i kolegów z zespołu w przyjaznym środowisku pracy
  • swobodę działania i prowadzenia negocjacji
  • work-life balance, tak abyś miał czas na swoje pasje
  • pracę zdalną, ale mamy też biuro w doskonałej lokalizacji przy Metrze - Rondo Daszyńskiego
  • różnorodność i nieformalny dress code

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy z nagrodami
  • integracje

Dołącz do największego serwisu referencyjnego w Polsce, zdobądź ciekawe doświadczenie! Jesteśmy dużą i stabilną organizacją, która stale się rozwija, więc rozwija się razem z nami!

Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu, to nie zwlekaj i wyślij do nas swoje CV!

Key Account Manager, Poznań