Oferta pracy

Key Account Manager

Arvato Polska

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Klientami, analizowanie ich potrzeb i dobór optymalnych rozwiązań.

  • Negocjacje porozumień kontraktowych.

  • Nadzór nad realizacją kontraktów.

  • Utrzymanie długofalowej i profesjonalnej relacji w celu rozwoju współpracy.

  • Poszukiwanie i opracowywanie nowych szans sprzedażowych.

  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2- letnie doświadczenie w zakresie obsługi klienta B2B (mile widziane w branży logistycznej).

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • Umiejętność budowania i utrzymania długofalowych relacji z Klientem.

  • Umiejętność prowadzenia spotkań biznesowych, skutecznych negocjacji oraz prezentacji biznesowych.

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży.

  • udział w ambitnych projektach realizowanych dla największych polskich i światowych marek.

  • Elastyczny czas pracy.

  • Przyjazną atmosferę oraz kulturę organizacyjną sprzyjającą rozwojowi zawodowemu.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych i świadczeń socjalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Wstępny wywiad telefoniczny z pracownikiem HR

2

Spotkanie zdalne z liderem zespołu oraz pracownikiem HR

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann AG. Zatrudniamy ponad 70 000 pracowników w 40 krajach. Od lat jesteśmy liderem w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Rozwój naszej firmy umożliwia nam tworzenie wielu miejsc pracy zarówno dla ludzi młodych bez doświadczenia, jak i wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim stażem.

Przewiń do profilu firmy