Oferta pracy

Key Account Manager

Antal Sales & Marketing

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera w realizacji projektów wykończenia wnętrz nieruchomości komercyjnych mamy przyjemność prowadzić proces rekrutacyjny na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami poszukującymi profesjonalnego wsparcia w zakresie aranżacji i wykończenia wnętrz ( nieruchomości komercyjne)

  • Nadzór nad kosztorysem, prowadzenie negocjacji sprzedażowych i finalizacja kontraktów (ścisła współpraca z projektantami i architektami)

  • Obsługa kluczowych Klientów firmy- przygotowywanie prezentacji, optymalizacja i rekomendowanie rozwiązań,

  • Przygotowywanie bieżących zestawień i cyklicznych raportów dotyczących realizowanych projektów (w tym praca na CRM)

  • Nadzór nad efektywnością prowadzonych projektów

  • Systematyczna analiza rynku, konkurencji i identyfikacja możliwości rozwoju biznesu

  • Udział w wydarzeniach biznesowych związanych z designem i wykończeniem wnętrz

Wymagania pracodawcy

  • Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług w sektorze B2B (office, retail, horeca)

  • Samodzielność elastyczność w działaniu, myślenie analityczne

  • Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w pracę (tzw. „drive sprzedażowy)

  • Skuteczność w realizacji celów biznesowych

  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji

  • Wysoka zdolność interpersonalna

Mile widziane

  • Znajomość branży wykończenia wnętrz

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system bonusowy

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy

  • Praca u lidera w swojej kategorii wyznaczającego trendy na rynku nieruchomości komercyjnych

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy