Oferta pracy

Key Account Manager

SERWIS24 AGAEX sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dzięki umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne cele, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą podejmować kolejne wyzwania.

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie zakresu działań firmy poprzez pozyskiwanie nowych Klientów na wyznaczonym obszarze oraz dbanie o utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi Klientami
  • Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych
  • Zorientowanie na Klienta, budowanie zaangażowania i zaufania swoja etyką pracy
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i budżetowych
  • Umiejętność omawiania postępów prognozy i kluczowych projektów w ramach organizacji w trybie tygodniowym i miesięcznym
  • Udział w opracowaniu strategii sprzedażowych
  • Przygotowanie dokumentacji handlowej: umowy handlowe, oferty, prezentacje, wyceny
  • Analiza konkurencji oraz trendów rynkowych pod kątem nowych możliwości biznesowych

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B oraz zarządzaniu szerokim portfelem klientów biznesowych
  • Wykształcenie/doświadczenie zawodowe w środowisku technicznym będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności rozwiązywania problemów oraz pracy w zespole
  • Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia dużych projektów handlowych
  • Umiejętność brania odpowiedzialności za wyznaczony obszar działania

Co oferujemy?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i niezbędne narzędzia do pracy (telefon, samochód służbowy, komputer itd.)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach branżowych.
  • Udział w rozwoju innowacyjnych usług serwisowych w kraju i za granicą
  • Okazję do pracy w dynamicznie rozwijajacej się firmie z możliwościami rozwoju umiejętności zarówno sprzedażowych jak i technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz  atrakcyjny (prosty i przejrzysty) system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych
  • Pełne wsparcie w zakresie realizacji zadań
  • Udział w inspirujących spotkaniach integracyjnych oraz skorzystanie z dofinansowania do ubezpieczenia na życie, czy zajęć sportowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy