Ta oferta pracy jest nieaktualna od 82 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Dla naszego klienta - uznanego dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    KEY ACCOUNT MANAGER
    Miejsce pracy: Poznań

    Obowiązki:

    • sprzedaż rozwiązań bezpieczeństwa informatycznego do grupy klientów kluczowych, pozyskanie nowych klientów
    • utrzymanie istniejącego portfolio kluczowych klientów firmy i prowadzenie aktywnej dosprzedaży
    • realizowanie planów sprzedażowych

    Wymagania:

    • udokumentowane doświadczenie w sprzedaży rozwiązań informatycznych w sektorze dużych firm prywatnych lub organizacji sektora publicznego
    • doświadczenie w sprzedaży produktów bezpieczeństwa IT i znajomość realiów tego rynku będzie dużym atutem (firewalle sprzętowe, VPN, rozwiązania antywirusowe, DLP, SIEM itp.)
    • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
    • samodyscyplina i umiejętność motywowania się w warunkach samodzielnej pracy
    • umiejętności współpracy z zespołem handlowym
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalająca na aktywny udział w szkoleniach

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zespole profesjonalistów, bez sztywnych korporacyjnych barier i procedur,
    • pakiet szkoleń produktowych i branżowych
    • atrakcyjne i elastyczne warunki zatrudnienia w modelu home-office, wynagrodzenie powiązane z wynikami pracy,
    • pakiet socjalny, w tym karta sportowa i bezpłatna opieka medyczna dla pracowników firmy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.