Key Account Manager

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.01.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Insys jest jedną z najszybciej rozwijających się polskich firm wśród integratorów video OTT (usługa udostępniania sygnału telewizyjnego i treści wideo poprzez sieć internet). Od lat zmieniamy na lepsze zastaną rzeczywistość dla nadawców telewizyjnych, operatorów telekomunikacyjnych, dystrybutorów treści kinowych czy instytucji państwowych.

    Nasz ponad 50-osobowy zespół wspólnie z Klientami wdrożył wiele pionierskich przedsięwzięć w tej branży, takich jak wieloplatformowe telewizje, aplikacje zdalnego nagrywania czy zaawansowane platformy publikacji treści. Nasze rozwiązania zapewniają satysfakcję milionom użytkowników zarówno w kraju, jak i za granicą.

    Do naszego zespołu Sprzedaży poszukujemy zaangażowanej, kompetentnej i doświadczonej osoby do pozyskiwania klientów zagranicznych.
    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 6-9 K brutto UoP (lub ekwiwalent B2B) + prowizja

    Zakres obowiązków:

    • pozyskiwanie nowych klientów z rynków zagranicznych
    • budowanie i utrzymywanie długofalowych, trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi
    • rozpoznawanie i analiza potrzeb klientów
    • realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • przygotowywanie ofert oraz prezentacji handlowych
    • negocjacje oraz sprzedaż produktu/usługi
    • przygotowywanie umów, koordynacja i kontrola ich realizacji
    • bieżąca analiza rynku, działań konkurencji i wyników własnego produktu/usługi
    • bliska współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • swobodna komunikacja w języku angielskim
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
    • znajomość reguł ofertowania
    • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność
    • orientacja na cel
    • skrupulatność i terminowość
    • elastyczność i inicjatywa.

    Dodatkowym atutem będą:

    • doświadczenie w sprzedaży usług z obszaru technologii internetowych
    • znajomość branży OTT
    • znajomość rozwiązań chmurowych
    • wykształcenie techniczne, preferowane kierunki informatyczne
    • orientacja w świecie nowych technologii internetowych i branży IT.

    Zapewniamy:

    • wynagrodzenie 6000 - 9000 PLN brutto UoP/ ekwiwalent B2B + prowizja
    • ciekawe projekty z liderami rynków, głównie z obszarów wideo,
    • pracę w dobrze zarządzanej i nowoczesnej firmie,
    • możliwość kształtowania swojego środowiska pracy,
    • komfortowe warunki pracy
    • pracę w centrum Poznania,
    • wybór benefitów:

    opieka medyczna

    Zależy Ci na szybkim dostępie do lekarzy? Wybierz prywatną opiekę w Luxmed.
    system kafeteryjny

    Lubisz sam decydować na co wydasz dodatkowe środki co miesiąc? Nie ma problemu! Za pomocą platformy MyBenefit kupisz m.in. bilety do kina, na wydarzenia sportowe i kulturalne, wizyty w salonach spa, wyjazdy krajowe i zagraniczne i wiele innych.
    prezent z okazji narodzin dziecka

    Zostałeś rodzicem? Cieszymy się razem z Tobą i w prezencie wyślemy Ci upominek dla Twojej pociechy ze sklepu La Millou.
    dofinansowanie do okularów

    Pracujesz przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie? Dostaniesz zwrot części kosztów za zakup okularów.
    pełna kuchnia

    W naszych kuchniach raz w tygodniu uzupełniane są zapasy jabłek, bananów i owoców sezonowych. Dla wielbicieli kawy, herbaty, soków, energetyków i wafli ryżowych też coś się znajdzie.
    wynajem boiska sportowego

    Regularnie gramy w squasha i piłkę nożną, bo przecież nie można ciągle siedzieć przy kompie...
    elastyczne godziny  pracy

    Chodzisz przed pracą na siłownię? Musisz załatwić coś od rana w urzędzie? Nie ma problemu! Możesz przyjść do pracy później.
    imprezy integracyjne - wieczory filmowe, gry planszowe, turnieje na xboxie, exit room

    Integracja i zdrowa rywalizacja to to, co najbardziej lubimy! Co najmniej raz w miesiącu organizujemy wspólne oglądanie filmów, turnieje w gry, czy wyjścia na pub quiz. Guitar Hero również nie jest nam obcy :)
    biblioteka firmowa

    Lubimy się rozwijać. W naszym chillout roomie znajdziesz książki m.in. o zarządzaniu, organizacji czasu, motywacji i kreatywności.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikuj:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Oświadczam, że na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) w związku z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Insys Video Technologies Sp z o.o. Sp k. z siedzibą w Poznaniu podanych przeze mnie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko, a także przyszłych rekrutacji.”