Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Key Account Manager

  • Poznań, Wysogotowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRACA TO NIE TYLKO OBOWIĄZKI. U NAS TO
    RÓWNIEŻ SATYSFAKCJA.

    Poszukiwany
    KEY ACCOUNT MANAGER (SEGMENT LARGE)
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Wysogotowo (pow. poznański)

    Satysfakcja gwarantowana każdego dnia:

    • sprzedaż indywidualnie projektowanych rozwiązań IT klientom segmentu large (duże, wielooddziałowe firmy)
    • samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych na najwyższych szczeblach organizacji
    • aktywne poszukiwanie na rynku lokalnym nowych możliwości sprzedażowych w zakresie oferowanych przez INEA rozwiązań oraz analiza konkurencji
    • współpraca z działem produktów w celu intensyfikacji skuteczności działań handlowych

    My będziemy najbardziej usatysfakcjonowani, jeśli:

    • masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży rozwiązań ICT do klientów biznesowych
    • masz wykształcenie techniczne z obszaru IT, telekomunikacji lub wykształcenie ekonomiczne
    • pracowałeś z klientami segmentu corpo i prowadziłeś rozbudowane projekty sprzedażowe
    • samodzielnie przygotowywałeś oferty handlowe i negocjowałeś warunki współpracy z najwyższym szczeblem zarządczym po stronie klienta
    STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ ZESPOŁU, W KTÓRYM SUKCES JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

    Mamy dla Ciebie:

    • auto służbowe (również do użytku prywatnego)
    • zaplanowaną i realną do osiągnięcia ścieżkę rozwoju z przejrzystymi kryteriami zmiany stanowiska
    • cykliczne szkolenia techniczne i sprzedażowe, które wzmocnią Twoje kompetencje
    • umowę o pracę lub B2B – Ty wybierasz najbardziej korzystny dla siebie wariant współpracy
    • wynagrodzenie oparte o gwarantowaną podstawę i nielimitowany system prowizyjny
    • dostęp do bogatego programu świadczeń (usługi INEA na preferencyjnych warunkach, opieka medyczna dla Ciebie i bliskich osób, karta Multisport, dofinansowanie do urlopu, bony na święta, ubezpieczenie PZU)
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m.in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym

    Benefity:

    • narzędzia pracy
    • jasna ścieżka kariery
    • opieka medyczna
    • możliwość pracy zdalnej