Oferta pracy

Key Account Manager (Presale - Software)

EDIKO Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca przy opracowaniu i wdrażaniu strategii sprzedaży B2B

  • kompleksowe prowadzenie procesu sprzedaży - od nawiązania relacji i identyfikacji potrzeb, projektowanie usług i wyjaśnianie zagadnień technicznych poprzez negocjacje handlowe, aż po ostateczną realizację projektu

  • monitorowanie i raportowanie działań rynkowych i konkurencji oraz dostarczanie odpowiednich raportów i informacji

  • udział w konferencjach branżowych istotnych z punktu widzenia promocji Warranticon

Nasze wymagania

  • umiejętność prowadzenia prezentacji

  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • nastawienie na realizację celu, przedsiębiorczość

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • Mile widziane:

  • znajomość systemów zarządzania treścią (CMS),

  • wiedza oraz zainteresowanie branżą IoT (Internet of Things),

  • wykształcenie wyższe,

  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży z wykorzystaniem kanałów społecznościowych i narzędzi marketingu internetowego

  • znajomość globalnego rynku usług IT

  • ogólna znajomość systemów klasy CRM, ERP, WMS, CMS lub FSM

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudniania

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • motywacyjny system premiowy uzależniony od realizacji celów

  • elastyczny czas pracy

  • wsparcie ze strony doświadczonych osób z zespołu

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, udział w konferencjach krajowych

  • i zagranicznych

  • możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań informatycznych

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • wysoki poziom kultury organizacyjnej i atmosferę sprzyjającą rozwojowi osobistemu, samorealizacji i osiąganiu oczekiwanych wyników

  • pakiet Medyczny Enel-Med

  • narzędzia pracy: laptop, telefon

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Ediko Sp. z o. o. – jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem, działającą w branży IT, specjalizującą się w zarządzaniu usługami druku dla rynku B2B. Ediko Sp. z o.o. jest Dystrybutorem urządzeń drukujących Triumph-Adler.

Przewiń do profilu firmy