Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager – Private Label

PZL SĘDZISZÓW S. A.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii handlowej w zakresie części samochodowych,

  • Weryfikacja i realizacja planów sprzedażowych,

  • Pozyskiwanie i budowanie długofalowych relacji z klientami sieciowymi,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju oferty produktowej,

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i targach branżowych,

  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie,

  • Regularne raportowanie wyników,

  • Współtworzenie i wdrażanie kreatywnych rozwiązań sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej B2B na rynku części zamiennych poparte sukcesami,

  • Znajomość nowoczesnych sieci sprzedaży-dystrybutorów części zamiennych z branży automotive,

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Doświadczenie w pracy nad rozwojem marek własnych wraz z zespołem R&D,

  • Silne zorientowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w ich osiąganiu,

  • Samodzielność i umiejętności efektywnego organizowania pracy własnej,

  • Mile widziana znajomość branży filtracyjnej,

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu,

  • Gotowość do częstych podróży służbowych na podległym terenie,

To oferujemy

  • Pracę w firmie o silnie ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Dużą samodzielność w działaniu,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szkolenia produktowo-techniczne

PZL SĘDZISZÓW S. A.

PZL Sędziszów S.A. to lider w dziedzinie produktów filtracyjnych. Od ponad 75 lat produkujemy filtry paliwa, powietrza i olejów smarnych do wszelkiego rodzaju silników i urządzeń roboczych, filtracji powietrza, mediów roboczych i chłodziw. Od prawie 60 lat zakład prowadzi też zaawansowane badania w dziedzinie rozwoju technologii produkcji rozwiązań filtracyjnych. PZL Sędziszów należy do Grupy Kapitałowej UNIMOT.

Przewiń do profilu firmy