Oferta pracy

Key Account Manager (Production Printing)

Konica Minolta Business Solutions Polska

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż rozwiązań Production Printing (urządzenia produkcyjne)

  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie PP

  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, przygotowywanie ofert oraz umów, negocjacje) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w zakresie PP

  • Wsparcie pozostałych Account Managerów w działaniach sprzedażowych poprzez uczestniczenie w spotkaniach z Klientami w celu określenia i zdefiniowania konkretnych potrzeb biznesowych Klientów

  • Przygotowanie dedykowanych rozwiązań dla Klienta w oparciu o szczegółową identyfikację potrzeb biznesowych

  • Raportowanie zgodnie z wymogami Spółki (CRM)

Nasze wymagania

  • Min. 2-3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sprzedaży bezpośredniej B2B w firmach z branży IT, inżynieryjnej, przemysłu poligraficznego

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: techniczne, ekonomiczne, poligraficzne)

  • Umiejętność prowadzenia sprzedaży konsultacyjnej oraz wnikliwej analizy potrzeb klienta

  • Znajomość najnowszych trendów i rozwiązań branży poligraficznej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym – poziom B1

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy na stanowisku o niestacjonarnym charakterze

  • Dynamiczna osobowość cechująca się silną orientacją na rezultaty, zaangażowaniem oraz samodzielnością w działaniu

  • Doskonałe zdolności interpersonalne i analityczne oraz wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Możliwość wykupienia karty sportowej

  • Nowoczesne narzędzia pracy: telefon komórkowy, laptop oraz samochód służbowy

  • Możliwość uczestnictwa we wprowadzaniu na rynek polski innowacyjnych rozwiązań

  • Uczestnictwo w projektach szkoleniowych rozwijających wiedzę merytoryczną oraz umiejętności osobiste

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Dofinansowanie do okularów

  • Karta sportowa na preferencyjnych warunkach

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie rekrutacyjne

4

Informacja zwrotna

Globalny dostawca kompleksowych rozwiązań i usług IT, optymalizujących procesy biznesowe związane z zarządzaniem dokumentami. Specjalizujemy się w doradztwie biznesowym, oferując szereg wiodących na świecie systemów druku. Jesteśmy liderem w dziedzinie technologii, regularnie inwestujemy w badania i rozwój, wyznaczając przy tym wysokie standardy na rynku.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.