Oferta pracy

Key Account Manager - produkty software

MCX Pro Sp. z o.o.

Gotarda 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż usług związanych z produkcją oprogramowania/dostarczanie szytych na miarę produktów softwarowych

  • sprzedaż usług konsultingowych w zakresie procesów związanych z produkcją oprogramowania

  • analiza potrzeb Klientów i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w Polsce i za granicą (także przy współpracy z partnerami zagranicznymi)

  • budowanie długofalowych i efektywnych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami

  • realizacja uzgodnionych budżetów sprzedaży

  • przygotowywanie ofert handlowych przy współpracy z zespołem produkcji oprogramowania

  • prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań w sektorze B2B w branży IT oraz umiejętność pozyskiwania nowych klientów

  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz inicjatywa i kreatywność

  • doświadczenie poparte sukcesami w prowadzeniu negocjacji handlowych i zawieraniu kontraktów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 według skali Rady Europy

  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z obszaru inżynierii oprogramowania oraz zwinnych metodyk dostarczania wartości dla klienta końcowego

  • biegła znajomość języka niemieckiego i/lub hiszpańskiego

  • znajomość i rozumienie świata startup’ów oraz procesów związanych z inwestowaniem w nowe przedsięwzięcia

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ambitnym i zgranym zespole ludzi, dla których nowoczesne technologie to przede wszystkim pasja

  • możliwość wpływu na strategię firmy i portfolio produktów/usług

  • udział w ciekawych projektach w środowisku międzynarodowym

  • atrakcyjne wynagrodzenie (dobra podstawa i jeszcze lepsze prowizje)

  • narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop, auto służbowe do wykorzystywania w celach prywatnych)

  • pakiet medyczny i dofinansowanie karty Multisport

  • program emerytalny dofinansowany przez firmę

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

MCX Pro Sp. z o. o. - jesteśmy spółką z Grupy MCX, działającej od trzydziestu lat w branży ICT. Dostarczamy rozwiązania z zakresu płatności, smart city, telekomunikacji, cyberbezpieczeństwa oraz usługi produkcji oprogramowania szytego na miarę. Naszymi klientami są największe firmy w Polsce oraz instytucje państwowe i samorządy. Tworzymy własne produkty software’owe, a nasz zespół Positive Geeks to najwyższej klasy specjaliści.

Poznaj nas odwiedzając www.mcx.pl oraz www.positivegeeks.com

Przewiń do profilu firmy