Oferta pracy

Key Account Manager

Smurfit Kappa PolskaO firmie

Smurfit Kappa Polska

Łukasiewicza 6

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Rozwój biznesu z obecnymi klientami

  • Budowanie bliskich i efektywnych relacji biznesowych

  • Kompleksowe diagnozowanie potrzeb w celu proponowania konkurencyjnych rozwiązań

  • Planowanie i budżetowanie sprzedaży

  • Realizacja polityki sprzedażowej

  • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu wdrażania działań wspierających biznes

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację z partnerem handlowym – poziom B2

  • Umiejętność komunikacji i budowania biznesowych relacji z partnerami handlowymi

  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami

  • Pro-aktywność i wysoka orientacja na wynik biznesowy

  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność ustalania priorytetów

  • Doskonała organizacja pracy

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole

  • Nowoczesne narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

  • System premiowy oparty o przejrzyste zasady

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie obiadów

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zatrudniamy ponad 46 000 pracowników w 35 krajach. Jesteśmy znani z produkcji nowoczesnych opakowań z tektury. Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klientów. Dzięki eksperckiej wiedzy naszych pracowników oferujemy również Klientom profesjonalne doradztwo - pomagamy im zwiększać sprzedaż oraz optymalizować łańcuch dostaw. W Polsce działamy w 5 oddziałach - Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.