Logo Pracuj.pl

Key Account Manager

Smurfit Kappa PolskaO firmie

Smurfit Kappa Polska

Łukasiewicza 6

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Rozwój biznesu z obecnymi klientami
  • Budowanie bliskich i efektywnych relacji biznesowych
  • Kompleksowe diagnozowanie potrzeb w celu proponowania konkurencyjnych rozwiązań
  • Planowanie i budżetowanie sprzedaży
  • Realizacja polityki sprzedażowej
  • Monitorowanie rynku i konkurencji w celu wdrażania działań wspierających biznes

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na swobodną komunikację z partnerem handlowym – poziom B2
  • Umiejętność komunikacji i budowania biznesowych relacji z partnerami handlowymi
  • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne poparte sukcesami
  • Pro-aktywność i wysoka orientacja na wynik biznesowy
  • Umiejętność właściwej identyfikacji potrzeb klienta
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Doskonała organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i przyjaznym zespole
  • Nowoczesne narzędzia pracy i wsparcia sprzedaży (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)
  • System premiowy oparty o przejrzyste zasady
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa drużyna sportowa
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie obiadów

Smurfit Kappa Polska należy do jednego z największych światowych koncernów w branży papierniczej. Zatrudniamy ponad 46 000 pracowników w 35 krajach. Jesteśmy znani z produkcji nowoczesnych opakowań z tektury. Każdy nasz produkt jest indywidualnie dopasowany do potrzeb klientów. Dzięki eksperckiej wiedzy naszych pracowników oferujemy również Klientom profesjonalne doradztwo - pomagamy im zwiększać sprzedaż oraz optymalizować łańcuch dostaw. W Polsce działamy w 5 oddziałach - Drezdenku, Pruszczu Gdańskim, Warszawie, Pruszkowie i Koninie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Key Account Manager, Łukasiewicza 6, Pruszcz Gdański