Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager / Przedstawiciel Handlowy

Logintrade S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prezentacji oraz spotkań sprzedażowych

  • negocjacje handlowe z klientami

  • zapewnienie profesjonalnej komunikacji

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

Nasze wymagania

  • nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta

  • komunikatywność, kreatywność oraz umiejętność szybkiego uczenia się

  • prawo jazdy kat. B

  • wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych i zawodowych

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1-2 lata

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę oraz dodatkowa prowizja uzależniona od efektów pracy

  • profesjonalne szkolenie produktowe

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

  • udział w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe

  • karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna

  • ciekawa, pełna wyzwań praca w rozwijającej się branży

Logintrade S.A.

Jesteśmy firmą internetową działającą w branży e-commerce. Specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań wspierających komunikację w zakupach i sprzedaży B2B. Stanowimy zgrany zespół ludzi, którzy cenią sobie połączenie profesjonalizmu i rodzinnej atmosfery.

Przewiń do profilu firmy

Pracując na stanowisku Key Account Manager / Przedstawiciel Handlowy będziesz odpowiedzialny/ odpowiedzialna głównie za prowadzenie prezentacji handlowych dla naszych klientów. Prezentacje odbywają się w różnych lokalizacjach. Zakładamy 4 wyjazdy w tygodniu. Z innymi osobami z naszej firmy kontakt ma charakter pracy zdalnej. Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale aktualnie wszyscy pracujemy on-line, w związku z tym większość prezentacji obecnie odbywa się również on-line.