Key Account Manager (przetargi)

Impel System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie Klienta z sektora zamówień publicznych

  • Oferowanie usług z obszaru utrzymania czystości oraz fizycznej ochrony mienia

  • Sporządzanie wycen, ofert oraz dokumentacji przetargowej zgodnie z przepisami Ustawy Prawo Zamówień Publicznych

  • Aktualizacja oraz stały nadzór nad stanem dokumentacji związanej z przetargami

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Współpraca z innymi działami (m.in. działem operacyjnym i technologicznym)

  • Obsługa systemu SAP CRM w zakresie rejestracji działań i umów handlowych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w przygotowywaniu wyceny pod kątem dokumentacji przetargowej SWZ, OPZ

  • Umiejętność analizowania/realizowania projektów umów w zakresie zamówień publicznych

  • Kreatywność, terminowość, sumienność i odpowiedzialność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży usług utrzymania czystości i/lub ochrony mienia

To oferujemy

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego, laptop, telefon),

  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od uzyskanych wyników,

  • Duże możliwości pozyskania potencjalnych klientów z różnych branż,

  • Szeroki pakiet szkoleń w zakresie sprzedawanych usług (produktowe, rozwojowe),

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach handlowych,

  • Współpraca z najlepszymi ekspertami w branży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej