Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Key Account Manager

EXP-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • 6 Sierpnia 1, Puławy
    Puławy, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

EXP-PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

6 Sierpnia 1

Puławy

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem handlowców, wyznaczanie i egzekwowanie realizacji zadań oraz KPI

  • Planowanie i realizacja działań wspomagających skuteczność realizacji planów sprzedaży

  • Budowanie i rozwój sprzedaży w kanale B2B (składanie ofert, udział w przetargach, negocjowanie warunków)

  • Współpraca z działami HR, marketingu i sprzedaży

  • Utrzymywanie relacji i obsługa stałych klientów

  • Analiza rynku, konkurencji i trendów w branży

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia menedżerskiego

  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych

  • Samodzielność i zorganizowanie

  • Znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Posiadanie Prawa jazdy kat. B

  • Kreatywność i otwartość na wyzwania

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem we współpracy z działami HR

  • Osoby z doświadczeniem w sprzedaży eventów, szkoleń, pakietów sportowych, lub innych benefitów pracowniczych

To oferujemy

  • Stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt b2b

  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)

  • Pełne szkolenia stanowiskowe

  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji uzależnionej od wyników

  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną

  • Współfinansowaną kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Expect, expand, explore,express, experience.

Tych pięć słów idealnie opisuje potrzeby współczesnych pracowników. Exp-pro to nowa jakość w obszarze świadczeń pozapłacowych. Jesteśmy marką spółki Emotivo, polskiego lidera w branży czasu wolnego, właściciela marek Prezentmarzeń i Go-Racing. Bazując na 11-letnim doświadczeniu i analizie trendów proponujemy rozwiązania stanowiące odpowiedź na największe wyzwania HR w XXI wieku.

Przewiń do profilu firmy

Masz doświadczenie w sprzedaży?

Potrafisz kierować zespołem?

Lubisz rozmawiać z klientami?

Można na Tobie polegać?

Jeśli tak, to ta praca jest dla Ciebie!